Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.03.15.

Zbiórka ofiar do puszek, na Misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes” w dzisiejszą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. 

Nabożeństwa Pasyjne: Droga Krzyżowa w piątek z dziećmi o 16.00, dla wszystkich po wieczornej Mszy św., w Jastrzębnikach o 16.30. Gorzkie Żale w niedziele, po Mszy o 15.30.

I r. Chrztu obchodzili w lutym: Ksawery Karkowski, Michał Bartkowiak, Maksymilian Cegłowski. Zapraszamy w poniedziałek na wieczorną Mszę św., po której dla dzieci i rodziców specjalne błogosławieństwo.   

Nowenna do św. o. Pio we wtorek w czasie wieczornej Mszy św.  

Tych, którzy potrzebują pomocy przy rozliczaniu PIT za rok 2014 zapraszamy w każdą środę w godzinach 16.00 – 18.00 do Sali Domu Parafialnego. Pomoc jest bezpłatna, a odbywa się pod patronatem Koło Przyjaciół Radio Maryja w Opalenicy.

Za zmarłych w wymieniankach rocznych będziemy się modlili w środę o 17.30.

W ramach Katechezy dla Dorosłych w czwartek po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o zdrowie duszy i ciała.  

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w środę z udziałem o. Franciszkanina od 16.30 i w piątek o 16.00. Chorych i starszych odwiedzimy z sakramentami św. na wioskach w czwartek od 8.30, początek od Łęczyc, w mieście w piątek od 8.30. 

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątki w godzinie Miłosierdzia czyli o g. 15.00.

Dzieci i młodzież z oazowej „Grupy Piątkowej zapraszamy na spotkanie w piątek o 16.00.

Młodzież klas I – III Gimnazjum przychodzi na Mszę św. w piątek o 18.00. 

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy o 11.30. 

Intencja dla Grup Różańcowych na marzec: „O owocne przeżycie czasu rekolekcji parafialnych”.

Zmarli: z naszej parafii Cecylia Lemańska z Nowej, przeżyła 104 lata, z parafii św. Mateusza Zdzisław Ludwiczak l.39 z Rudnik, Helena Śmierzchalska l.99 z Powstańca Kozaka, pogrzeby były w minionym tygodniu. Jan Wróblewski l.73 z Leśnej, pogrzeb w poniedziałek o g.11.00. Z naszej parafii Irena Opala ze Spokojnej przeżyła 81 lat. Otoczmy ich naszymi codziennymi modlitwami. /wieczny odpoczynek…/

Kopert na Daninę diecezjalną, którą ks. Abp wyznaczył na 1.60zł od mieszkańca parafii, są wyłożone z tyłu kościoła. Można je składać do koszyków w czasie nabożeństw lub w Biurze Parafialnym.

 

 

 

 .

 

 

 

 

.