Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.12.14.

Za wszystkie złożone ofiary, za wszelką pomoc i życzliwość, szczególnie w sprzątaniu kościoła i kaplic, przewiezienie konfesjonałów przywiezienie choinek, wymianę podkładu w gablocie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Msze św. o Matce Bożej zwane „Rorate” w poniedziałek i wtorek o 7.00 i 18.00. Bardzo prosimy, szczególnie dzieci, by na tę Mszę przychodziły z lampionami.  Zbiórka wszystkich ministrantów i seniorów w poniedziałek o g.9.00 rano.

Nowenna do św. O. Pio we wtorki w łączności z wieczorną Mszą św.

W środę Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. Pasterskie w Jastrzębnikach i Kopankach o 20.00, w kościele o 22.00.

W czwartek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o 9.00, 10.15, 11.30 i 15.30. W piątek II dzień świąt, wspomnienia św. Szczepana. Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu jest dyspensa od pokarmów mięsnych. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar na KUL. 

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątki w godzinie Miłosierdzia czyli o g. 15.00.

Dzieci i młodzież z „Grupy Piątkowej” zapraszamy na spotkanie w sobotę o 16.00.

Dzieci ze Szkoły podstawowej w Porażynie wraz z nauczycielami zapraszają na tradycyjne kolędowanie na rynku naszego miasta w przyszłą niedzielę o 16.30. 

Ministranci wraz z rodzicami zapraszamy w przyszłą niedzielę o 17.30 do Domu Parafialnego.

Zmarli z parafii św. Mateusza Jadwiga Trawińska l.69 z Rudnik pogrzeb był w minionym tygodniu, oraz Robert Chudziński l. 47 . Pogrzeb we wtorek o 11.00.

Zamówione płyty ze zdjęciami z Izraela można odbierać w Biurze Parafialnym.

Można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne z przodu kościoła, oraz świece wigilijne „Caritas” w biurze „Caritas” –sugerowana ofiara, jak w latach ubiegłych, za małe 6zł.

 

 

 

 .

 

 

 

 

.