Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.04.2015

W dzisiejszą niedzielę Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na „Piknik rodzinny” przy pałacu w Porażynie. Bliższe informacje na plakatach przy kościele i kaplicach.

Zbiórka ministrantów i lektorów w poniedziałek o 16.30. 

Nabożeństwo do św. Ojca Pio z adoracją Jego relikwii, odbywa się we wtorki w łączności z wieczorną Mszą św.

Za zmarłych w wymieniankach rocznych będziemy się modlić w środę o 17.30.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi św. w środę z udziałem o. Franciszkanina od 16.30 oraz w piątek od 16.00. Chorych i starszych odwiedzimy z Sakramentami św. na wioskach w czwartek od 8.30; początek od Łęczyc, w mieście w piątek od 8.30.  

Katecheza dla dorosłych w czwartek po wieczornej Mszy św.

Dzieci i młodzież z oazowej Grupy Piątkowej zapraszamy w piątek o 16.30 na spotkanie. Mamy drzwi otwarte także dla nowych chętnych do wspólnej zabawy i lepszego poznawania Pana Jezusa.  

W piątek rozpoczyna się miesiąc maj poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe dla wszystkich, tradycyjnie codziennie o g. 20.45 przy figurze Matki Bożej obok zakrystii.

Dzieci klas III przygotowujące się do I komunii św. przychodzą na próbę, do kościoła, w sobotę; grupa niedzielna o 9.00, grupa sobotnia o 10.30.

W przyszłą niedzielę, 3 maja o g. 11.30, z okazji 224 r. uchwalenia Konstytucji, zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy koncert chóru „Boża Niwa” z recytacją wierszy patriotycznych, a następnie przemarsz pod pomnik i złożenie wieńców.

Zmarł z naszej parafii Czesław Zwierzyński z Jastrzębnik, przeżyła 58 lat, pogrzeb odbył się w minionym tygodniu. Otoczmy go naszymi codziennymi modlitwami. /wieczny odpoczynek…/.

Informacje o Dniach otwartych Ośrodka Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczego w Sielinku są wywieszone w gablotach.

Daninę diecezjalną, którą ks. Abp wyznaczył na 1,60 zł. od mieszkańca parafii, Można składać do koszyków w czasie nabożeństw lub w Biurze Parafialnym.

 

 

 

 

 .

 

 

 

 

.